ZVEZDAŠICE PONOVO NAJBOLJE – PARTIZANU IZMAKAO PEHAR KOD SENIORA

photo153

Danas je na atletskom stadionu Vojne akademije u Beogradu održano je Ekipno seniorsko prvenstvo države. U muškoj konkurenciji treće mesto zauzeo je AK “OAK” iz Beograda sa 8258 bodova, drugo mesto pripalo je AK “Partizanu” iz Beograda sa 9648 bodova, dok je pobednički pehar otišao ekipi AK“Radnički” iz Kragujevca sa 9965 bodova.

U ženskoj konkurenciji, treće mesto osvojio je AK“Partizan” iz Beograda sa 7116 bodova, drugo mesto AK“Proleter” iz Zrenjanina sa 7384 bodova a pobednički pehar ponovo su osvojile sjajne atletičarke AK “Crvena zvezda” iz Beograda sa 8251 bodava. Od naših najboljih beogradskih atletičara, danas su se svojim nastupima izdvojiliPartizanovi asovi Emir Bekrić i Asmir Kolašinac.

Emir Bekrić istrčao je trku na 400m u vremenu novog ličnog rekorda od 46.47s. Aktuelni dvoranski šampion Evrope, Asmir Kolašinac imao je sjajnu seriju u bacanju kugle gde je zabeležio odličnih 20.80m.