GRUJIĆ ZORANA I VALCHEV RADIN NAJUSPEŠNIJI NA VII MEMORIJALU “PROF. ALEKSANDAR MARINKOVIĆ”

Juče je na stadionu Vojne akademije u Beogradu, pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, u tehničkoj organizaciji Atletskog saveza Beograda održan VII po redu memorijalni miting “Prof. Aleksandar Marinković”.

IAM 3Na takmičenju su pored srpskih atletičara učestvovali juniori iz Mađarske, Bugarske, BiH, Makedonije i Hrvatske. Najbolji rezultat po IAAF tablicama na takmičenju u ženskoj konkurenciji ostvarila je atletičarka Vojvodine iz Novog Sada, Zorana Grujić, u trci na 800m (2:08.21 sec – 1012 bodova), a u muškoj konkurenciji najbolji rezultat postigao je atletičar iz Bugarske u trci na 110m pr. Valchev Radin (14.59 sec – 962 boda). Najboljih pet rezultata u obe konkurencije nagrađeni su kompletima sportske opreme Najk, koju je obezbedio sponzor Atletskog saveza Beograda, firma SPORT TIME Bilten sa takmičenja možete preuzeti ovde. Fotografije VII memorijalnog mitinga “Prof. Aleksndar Marinković” možete pogledati na fb stranici Atletskog saveza Beograda.

IAM 2