IVANA ŽIVKOVIĆ I NIKOLA RAIČEVIĆ POBEDNICI KROS LIGE BEOGRADA “MEMORIJAL FRANJO MIHALIĆ”

U nedelju su, pod pokroviteljstvom Atletskog saveza Beograda, a u tehničkoj organizaciji AK Partizan, održani poslednje, IV kolo Kros lige Beograda “Memorijal Franjo Mihalić” i jubilarni 40. jesenji kros Partizana.

cerovac

U poslednjem kolu, u trci seniora trijumfovao je Nemanja Cerovac član Crvene zvezde, drugo mesto zauzeo je Elzan Bibić iz Novog Pazara, dok je na trećem mestu bio Saša Stolić iz Leposavića.

amela

Kod seniorki, prvo i drugo mesto osvojile su atletičarke Novog Pazara, Amela Terzić i Teodora Simović, dok je treće mesto zauzela atletičarka iz Republike Srpske, Jelena Gajić.

nikola-raicevic

U ukupnom plasmanu Kros lige Beograda “Memorijal Franjo Mihalić”, u kategoriji seniora, prvo mesto osvojio je Nikola Raičević, atletičar Partizana, dok je prvo mesto u kategoriji seniorki osvojila atletičarka OAK Beograda, Ivana Živković.

ivana-zivkovic