CRVENA ZVEZDA OTVORILA RENOVIRANI ATLETSKI TUNEL

TATJANA JELAČA NAJBOLJA SENIORKA KLUBA

photo220

Atletski klub Crvena zvezda otvorio je novu atletsku stazu u potpuno renoviranom tunelu zgrade Sportskog društva Crvena zvezda. Posle tri meseca rada novo rukovodstvo kluba na čelu sa predsednikom Srđanom Raškovićem i potpredsednikom Nevenom Ranićem, predstavilo je novu stazu u tunelu koja je plave boje i proglasilo najbolje sportiste i trenere kluba u protekloj takmičarskoj sezoni. Stazu su svečano otvorile mlađe pionirke kluba koje su istrčale trku na 40 metara.

Na svečanosti su prisustvovali brojni sportski radnici, među kojima je bio i predsednik ASB Jovan Šurbatović, kao i generalni sekretar ASB Nikola Penić. “Kada smo došli u klub, staza u tunelu bila je neupotrebljiva, zato smo odlučili da napravimo radnu akciju, okrečimo tunel, zamenimo rasvetu i stavimo plavi tartan, kako bi naši atletičari i zimi imali gde da treniraju”, istakao je predsednik Zvezde.