“MEMORIJAL PROF. ALEKSANDAR MARINKOVIĆ” – OSMA GODINA ZAREDOM

U subotu, 06. maja 2017. godine, sa početkom u 15:00 časova, na atletskom stadionu Vojne akademije u Beogradu, ulica Pavla Jurišića Šturma br. 33 u tehničkoj organizaciji Atletskog saveza Beograda a pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, održaće se VIII međunarodni atletski miting za starije juniore/ke “Memorijal prof. Aleksandar Marinković”. Pored velikog broja domaćih takmičara, očekuju se i takmičari iz regiona (Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Mađarske…). Kompanija SPORT TIME, inače sponzor Atletskog saveza Beograda, obezbedila je robne nagrade za pet najuspešnijih atletičara/ki u muškoj i ženskoj konkurenciji prema IAAF tablicama. Za sve ljubitelje kraljice sportova koji u subotu neće biti u mogućnosti da prisustvuju ovoj manifestaciji Atletski savez Beograda obezbedio je prenos uživo putem linka koji možete pogledati OVDE. Raspis kao i okvirnu satnicu takmičenja možete pogledati ovde.