NAJAVA XII TROFEJA BEOGRADA ZA MLAĐE JUNIORE/KE

U subotu, 13. maja 2017. godine, na atletskom stadionu Vojne akademije u Beogradu, u tehničkoj organizaciji Ateltskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, održaće se XII Trofej Beograda za mlađe juniore/ke. Takođe, u okviru Trofeja Beograda, održaće se i memorijalna trka ”Mirko Petrevski” na 400m prepone u muškoj konkurenciji. Kao i prethodne godine, za petoro najboljih atletičara/ki prema IAAF tablicama, sponzor Atletskog saveza Beograda SPORT TIME obezbedio je robne nagrade, dok je Sportski savez Beograda obezbedio medalje za troje prvoplasiranih takmičara/ki u svakoj disciplini.

Raspis XII Trofeja Beograda kao i okvirnu satnicu možete pogledati ovde, dok formular za ulazak na atletski stadion Vojne akademije možete preuzeti ovde.