NIKOLA TOMASOVIĆ PREDSEDNIK STRUČNOG SAVETA ASB

NOVČANA NAGRADA ZA EMIRA BEKRIĆA I MIRJANU STOJANOVIĆ

photo208

Danas je u prostorijama Atletskog saveza Beograda održana peta sednica Upravnog odbora ASB na kojoj je oformljen Stručni savet ASB u sastavu: Novica Pantelić (OAK), Slobodan Stojić(NBgd), Dragan Perić(CZB), Goran Radoja(MLZ) i Nikola Tomasović (PBG). Za predsednika Stručnog saveta izabran je Nikola Tomasović. Takođe, na ovoj sednici usvojene su i Propozicije za organizaciju takmičenja ASB koje možete preuzeti ovde, kao i lista najuspešnijih klubova, trenera, atletičara i sudija u takmičarskoj 2013.godini. Doneta je Odluka da se najuspešniji beogradski atletičar Emir Bekrić i njegov trener g-đa Mirjana Stojanović nagrade ukupnim iznosom od 200.000 dinara za osvojenu bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za seniore koje je ove godine održano u Moskvi.