NAJAVA JESENJEG PRVENSTVA BEOGRADA U KROSU

U organizaciji Atletskog Saveza Beograda i OAK-a, a  pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu u nedelju 13. oktobra  u parku pored hale Aleksandar Nikolić održaće se Jesenje prvenstvo Beograda u krosu. Raspis za takmičenje možete preuzeti ovde.

NAJAVA PRVENSTVA BEOGRADA ZA ATLETSKE ŠKOLE A, B I C.

Pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu, a u organizaciji Atletskog saveza Beograda i Atletskog kluba Zemun u nedelju 6. oktobra na gradskog stadionu Zemuna, ulica Dobanovačka održaće se Prvenstvo Beograda za atletske škole A, B i C. Raspis za takmičenje možete pogledati ovde.

REZULTATI OTVORENOG PRVENSTVA BEOGRADA ZA STARIJE JUNIORE/KE

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu u nedelju 15. septembra na stadionu Vojne akademije održano je Otvoreno prvenstvo Beograda za juniore/ke. Rezultate možete pogledati ovde.

STARTNA LISTA I SATNICA ZA OTVORENO PRVENSTVO BEOGRADA ZA STARIJE JUNIORE/KE

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu u nedelju 15. septembra na stadionu Vojne akademije održaće se Otvoreno prvenstvo Beograda za juniore/ke. Startnu listu možete pogledati ovde. Satnicu možete pogledati ovde.

P.S.

BEOGRADSKI KLUBOVI OSVOJILI KUP SRBIJE ZA MLAĐE JUNIORE

Beogradski klubovi pokazali su još jednom da su najbolji u Srbiji.

Ovog puta na finalu Kupa Srbije za mlađe juniore, koje je bilo održano u Kruševcu u muškoj konkurenciji pobedu je odnela ekipa Mladosti iz Zemuna na čelu sa Goranom Radojom.

U ženskoj konkurenciji svoju dominaciju još jednom je pokazala ženska ekipa Partizana 1945 na čelu sa direktorkom Mirjanom Stojanović.

Čestitamo svim beogradskim klubovima na učešću.

 

NAJAVA OTVORENOG PRVENSTVA BEOGRADA ZA JUNIORE/KE

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu u nedelju 15. septembra na stadionu Vojne akademije održaće se Otvoreno prvenstvo Beograda za juniore/ke.

Raspis za takmičenje možete pogledati ovde.

REPREZENTACIJA BEOGRADA OTPUTOVALA U MAJANO

U italijanskom gradu Majano održaće se 07. septembra nadmetanje gradova na 28. Internacionalnom mitingu grada Majana.

Pionirska reprezentacija Beograda (07, 06, 05, 04 godište)je pod pokroviteljstvom Gradakog sekretarijata za sport i omladinu otputovala  jutros u  06:00h ispred skupštine grada Beograda.

 

POZIV NA STRUČNO SAVETOVANJE ZDRAVSTVENE KOMISIJE SSAB

U organizaciji Sportskog saveza Beograda biće održan stručni seminar pod nazivom Unapređenje znanja i informisanosti stručnjaka u sportu o antidoping pravilima – antidoping obrazovanje“ koje će biti održano 10.septembra 2019.godine (utorak) sa početkom u 12,00 časova u Domu Patrijarh Pavle“ , ul.Zdravka Čelara br.14. Poziv i teme seminara možete pogledati ovde.

NAJAVA 9. TRKE UZ AVALSKI TORANJ

9. Trka uz Avalski toranj biće održana u subotu, 07.09. sa početkom u 10:30h.

Kotizacija za učešće u trci se ne naplaćuje.

Za takmičare, novinare i goste obezbeđen je besplatan autobuski prevoz. Autobus će biti postavljen ispred Skupštine grada Beograda (Stari dvor) – polazak je zakazan za 09:15, a povratak po završetku takmičenja i dodele priznanja (oko 13:00h).

Kao i svake godine takmičari će se nadmetati u muškoj i ženskoj konkurenciji, a posebno će biti nagrađeni najuspešniji veterani i veteranke. PLANETA SPORT će najuspešnije (I, II i III mesto) u svakoj kategoriji nagraditi vrednim nagradama (NIKE sportska oprema).

Organizator je obezbedio dobru zabavu  (DJ Noizy Wilson) i okrepu za sve učesnike (RED BULL, HEINEKEN 0.0, voda), kao i zdravstvenu zaštitu.

Pokrovitelj manifestacije je Sekretarijat za sport i omladinu Beograda.
Raspis možete pogledati ovde.

REZULTATI KUPA BEOGRADA ZA STARIJE PIONIRE

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu na stadionu Vojne akademije u subotu 31. avgusta i nedelju 1. septembra održan je Kup Beograda za starije pionire.

U muškoj konkurenciji prvo mesto i pehar pobednika osvojila je ekipa Top Jumpa.

U ženskoj konkurenciji pobednice su bile pionirke Crvene Zvezde.

Ostale rezultate možete pogledati ovde.