BEOGRADSKI SKAKAČKI TALENTI!

Nakon situacije koje nas je zadesila važno je nastaviti sa lepim vestima.

Na zvaničnom sajtu svetske atletske federacije (World Athletics) smo dosli do više nego zanimljivih statističkih podataka! U konkurenciji starijih pionirki (devojčice rođene 2005 i 2006) godine članica Top Jumpa-a  Angelina Topić zauzima fantastičnu drugu poziciju na svetu u skoku u dalj sa 5.81m, i treću poziciju u skoku u vis sa 176cm!

(Angelina Topić na zaletištu)

Njena prijateljica iz Crvene Zvezde, Jovana Mićić zauzima dvanaestu (12) poziciju na svetu u skoku u dalj sa 5.67m!

(u sredini na postolju – Jovana Mićić CZB)

Članica Top Jumpa Teodora Boberić je četrnaesta (14) na svetu u skoku u dalj sa 5.64m a nezvanično je čak DRUGA u troskoku 11.92m!

U konkurenciji mlađih juniorki u skoku u vis Angelina Topić (2005) i članica Mladosti iz Zemuna Zorana Rokavec (2004) dele petnaesto mesto sa preskočenih 176cm, a njihova drugarica iz Novog Beograda Aleksandrija Mitrović (2004) je 49 na svetu sa preskočenih 173cm!

(Zorana Rokavec)

Slike i vest preuzeta sa facebook stranice AK Top Jump.