BEOGRAĐANIMA TRI MEDALJE NA BAI U DVORANI – KOLAŠINAC PRVAK BALKANA

405539_3398766446777_1198247283_33478940_413836948_n

Danas je Istanbulu održano dvoransko prvenstvo Balkana u atletici. Partizanov atletičar Asmir Kolašinac pobedio je u bacanju kugle sa hicem od 20.05. Ovom pobedom učenik Nikole Tomasovića objedinio je titule Prvaka Balkana na otvorenom i u dvorani.

Zvezdina atletičarka, pulenka Milana Stošića, srpska rekorderka u skoku motkom Jelena Radinović Vasić osvojila je bronzanu medalju sa 3.95. Treću medalju za beogradsku atletiku na ovom takmičenju osvojio je Darko Šarović (Crvena zvezda), najbrži Srbin u 2011. godini na 100 metara, pulen Ljubiše Stevanovića koji je u kvalifikacijama i u finalu sprintao 60 metara za 6.89, što mu je donelo treće mesto.

Emir Bekrić (Partizan) osvojio je 4. mesto na 400 metrara sa 47.96, kao i njegov kolega iz reprezentacije Miloš Todosijević (Crvena zvezda) kome je za 4. mesto u skoku uvis bilo potrebno 2.15.