BEOGRADSKI KLUBOVI ODLIČNO OTVORILI EKIPNA PRVENSTVA

U organizaciji Srpskog atletskog saveza u subotu 20.06.2020. godine je održano Ekipno prvenstvo Srbije za mlađe juniore/ke u Sremskoj Mitrovici. Beogradski klubovi osvojili su pehare i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

U ženskoj konkurenciji istakla Zemunska Mladost koja je sa osvojenih 6841 bodom zauzela drugo mesto. Na trećem mestu našla se Crvena Zvezda sa osvojenih 6815 bodova. Beogradski atletski klub je u ovoj konkurenciji završio na petoj poziciji sa 6340 bodova.

U muškoj konkurenciji Beogradski atletski klub našao se na postolju. Dečaci ovog kluba osvojili su drugo mesto sa osvojenih 5603 boda. I u ovoj konkurenciji podijum su potvrdili atletičari Crvene Zvezde koji su osvojili treće mesto sa 5492 boda. Na četvrtom mestu našao se Atletski klub Top Jump, dok je peta bila Zemunska Mladost, a šesti Atletski klub Novi Beograd.

Čestitamo svim beogradskim klubovima na učešću i predstavljanju beogradske atletike.