DOMINACIJA BEOGRADSKE ATLETIKE Partizan i Crvena zvezda najbolji seniorski klubovi u Srbiji

U nedelju je na stadionu Vojne akademije u Beogradu održano Ekipno prvenstvo Srbije za seniore/ke u atletici. U muškoj konkurenciji ubedljiv trijumf odnela je ekipa AK “Partizan”, drugi su bili Zvezdini atletičari a treće mesto osvojili su momci iz AK “Novi Beograd”. Titulu ekipnog prvaka Srbije u ženskoj konkurenciji osvojila je ekipa AK “Crvena zvezda”, drugo mesto izborile su devojke iz AK “Novi Beograd” a treća pozicija pripala je ekipi AK “Partizan”. Ovo takmičenje još jednom je potvrdilo da je beogradska atletika najbolja u Srbiji, jer su sva tri kluba koja su došla do pobedničkog postolja u obe konkurencije upravo iz Beograda!