JESENJE PRVENSTVO BEOGRADA ZA ATLETSKE ŠKOLE A i B

U subotu 01.10.2011. godine, na Gradskom stadionu u Zemunu u organizaciji AK Mladost, pod pokroviteljstvom Atletskog saveza Beograd, održano je Jesenje prvenstvo Beograda za kategoriju atletskih škola. Učestvovalo je više od 230 budućih nada atletike iz osam beogradskih atletskih klubova (AK Partizan, AK Crvena Zvezda, AK Novi Beograd, AK Nikola Tesla, OAK Beograd, AK Mladenovac, AOK Košutnjak i AK Mladost Zemun). U lepom ambijentu, po povoljnim uslovima na stadionu se okupilo neočekivano blizu šest stotina gledalaca.

Postignuti su izvanredni rezultati. Najuspešniji su bili mladi atletičari zemunske Mladosti koji su osvojili jedanaest prvih mesta. Posebno su se istakli Stevčić Aleksandra, Dušan Jurošević (atletske škole „A“) i Isailović Toma (atletske škole „B“) iz zemunske Mladosti. Oni su osvojili po tri zlatne medalje.