KOLAŠINAC I BEKRIĆ U PARTIZANU

Partizanova porodica već 66 godina stvara i neguje svoje šampione.

U sredu 28.12.2011. godine, u prostorijama Kluba sportista JSD Partizan održana je konferencija za medije povodom potpisivanja ugovora, sa dvojicom šampiona i olimpijaca, Emirom Bekrićem i Asmirom Kolašinacem, kao i sa njihovim trenerima Nikolom Tomasovićem i Mirjanom Stojanović.
Ova dva takmičara spadaju u red vrhunskih atleta, što dovoljno pokazuje i njihov plasman na evropskoj i svetskoj atletskoj rang listi.

“Klubu je posebno zadovoljstvo što će u svojoj crno-beloj atletskoj porodici imati dva velika takmičara i trenera”, rekao je direktor AK Partizan Prof. dr Dragan Životić.

Konferenciji je prisustvovao generalni sekretar Atletskog saveza Beograda Nikola Penić i sportski direktor Atletskog saveza Srbije Slobodan Popović.