ODRŽANA REDOVNA GODIŠNJA SKUPŠTINA ATLETSKOG SAVEZA BEOGRADA

U ponedeljak 31. januara 2011. godine, u svečanoj sali Gradskog centra za fizičku kulturu, održana je Redovna godišnja Skupština Atletskog saveza Beograda. Uz prisustvo većine delegata iz beogradskih atletskih klubova i delegata iz Organizacije atletskih sudija Beograda, donete su bitne Odluke za nesmetano funkcionisanje Saveza i atletike u Beogradu.
Usvojeni su:

• Izveštaj o radu ASB za 2010. godinu;
  • Finansijski izveštaj ASB za 2010. godinu;
  • Izveštaj Nadzornog odbora ASB za 2010. godinu;
  • Plan i program rada ASB za 2011. godinu;
  • Finansijski plan ASB za 2011. godinu;
  • Kalendar takmičenja pod pokroviteljstvom ASB za 2011. godinu.

Gosti na Skupštini bili su: Nemanja Radović, pomoćnik sekretara Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, Bogomir Stojančev, pomoćnik generalnog sekretara Sportskog saveza Beograda i Slobodan Branković, generalni sekretar Atletskog saveza Srbije.

Predsednik ASB Jovan Šurbatović informisao je prisutne delegate o realizovanim aktivnostima Saveza u 2010. godini, konstatujući da su svi predviđeni planovi ispunjeni u potpunosti.