ODRŽANA REDOVNA SEDNICA SKUPŠTINE AK CRVENA ZVEZDA

ZVEZDA STABILNIM KORAKOM IZ KRIZE

photo029

Danas je u prostorijama Pres centra Sportskog društva Crvena zvezda održana redovna godišnja sednica Skupštine Atletskog kluba Crvena zvezda kojom je predsedavao Predsednik Kluba Miodrag Jakšić.

Usvojeni su izveštaji Nadzornog i Upravnog odbora, dopunjen Upravni odbor novim članovima, te izabrani potpredsednici, Sportski direktor i Generalni sekretar.

Za potpredsednike najuspešnijeg srpskog atletskog kluba u 2011. izabrani su Saša Reljić, privrednik, za poslovni deo rada i Ljubiša Stevanović za sportski sektor.

Upravni odbor je dopunjen novim članovima te su u njemu sada istaknuti sportista, a sada uspešan trener u klubu: Ismail Mačev, Mijo Šarić iz Banka Inteze, kao i advokat Goran Petronijević. Za Sportskog direktora jednoglasno je izabran Neven Ranić, a za Generalnog sekretara kluba, dosadašnji VD sekretar Mladen Gajić.

Posebnan akcenat u Izveštaju o radu za prethodni period koji je sadržao i određene finansijske pokazatelje, bio je na vraćanju dugovanja za neisplaćene lične dohodke Stevanu Laziću i Mihailu Švraki u ukupnom iznosu od 2.500.000,00 dinara (zbog čega je račun kluba veći deo godine bio u blokadi) i to za period kada je Lazić bio na mestu direktora kluba.