ŠURBATOVIĆ PREDSEDNIK ASB NAREDNE ČETIRI GODINE

PENIĆ OSTAJE GENERALNI SEKRETAR

photo042

Danas je u Svečanoj sali Gradskog centra za fizičku kulturu održana izborna Skupština Atletskog saveza Beograda na kojoj je dr Jovan Šurbatović dobio mandat da i u naredne četiri godine obavlja funkciju predsednika Atletskog saveza Beograda. Šurbatovićev reizbor pismeno je predložilo šesnaest klubova, od ukupno dvadeset i tri kluba koja čine ASB. Sednici izborne skupštine prisustvovalo je trideset delegata(od ukupno 38). Jednoglasno je usvojen četvorogodišnji izveštaj o radu ASB.

photo041

Funkcije potpredsednika Atletskog saveza Beograda u naredne četiri godine obavljaće gospođa Aleksandra Gligić i dr Dejan Šuput. Na predlog predsednika ASB dr Jovana Šurbatovića članovi skupštine ASB jednoglasno su odlučili da funkciju generalnog sekretara ASB i u naredne četiri godine obavlja Nikola Penić. Članovi UO ASB su: Dejan Kockar, Novica Pantelić, Goran Radoja, Dragan Bogdanović, Dejan Prlina i Miloš Ninković, predsednik Stručnog saveta ASB i predsednik Sudijske organizacije Beograda.

photo043

Članovi Nadzornog odbora su: mr Sever Miroslav, mr Marko Ćosić i Predrag Vasović.