SUTRA TROFEJ BEOGRADA U ATLETICI – BEKRIĆ PROMOTER

photo260

Sekretarijat za sport i omladinu je ponovo glavni pokrovitelj „Trofeja Beograda” koji će i ove godine promovisati atletiku.

– Događaj je razvojnog karaktera i posle decenije postojanja. Nastupiće mlađi juniori iz preko 30 atletskih klubova iz Srbije, kao i gosti iz Crne gore, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. U okviru manifestacije biće održana i memorijalna trka Mirko Petrevski – rekao je Nikola Penić, generalni sekretar Atletskog saveza Beograda. Takođe, novinarima se obratila i Aleksandra Gligić, potpredsednik Atletskog saveza Beograda.

Atletski deo „Trofeja” će se održati na stadionu Vojne Akademije sa početkom u 15 časova, a glavni promoter biće srpski atletičar Emir Bekrić.

Po prvi put na takmičenju, u organizaciji Atletskog saveza Beograda, biće obezbeđen i live stream, čiji će link biti istaknut na sajtu Saveza gde će ljubitelji atletike moći uživo da prate dešavanja na atletskom stadionu Vojne Akademije.

Satnicu Trofeja možete pogledati ovde, a startnu listu ovde.