VOJVODINA I ZEMUN NAJBOLJI

Proteklog vikenda je na atletskom stadionu Vojne akademije, u organizaciji Atletskog saveza Beograda, održano finale Kupa Srbije za mlađe juniore/ke.

U kategoriji mlađih juniorki ubedljivo je trijumfovala AK Vojvodina sa osvojenih 323,5  bodova, drugo mesto zauzeo je AK Mladost Zemun sa 174 a na trećem mestu bila je AK Crvena zvezda sa 132,5 bodova.

U kategoriji mlađih juniora bilo je neizvesno do samog kraja takmičenja. U borbi za titulu osvajača Kupa Srbije u muškoj konkurenciji učestvovali su AK Mladost Zemun i AK Vojvodina, ali je na kraju AK Mladost Zemun bio uspešniji. Prvo mesto osvojio je AK Mladost Zemun sa 215,5 bodova, zatim sledi AK Vojvodina na drugom mestu sa 208,5 bodova i na trećem mestu AK Crvena zvezda sa 125,5 osvojenih bodova.

Rezultate finala Kupa Srbije za mlađe juniore/ke možete pogledati ovde.