ZVEZDA PROGLASILA NAJUSPEŠNIJE U 2012. GODINI

60 GODINA OLGE ACIĆ U CRVENOJ ZVEZDI

photo048

Danas je u Medija centru SD Crvena zvezda održana proslava AK Crvena zvezda na kojoj je dodeljena plaketa počasnom Predsedniku AK Crvena zvezda Olgi Acić za šezdeset godina rada u klubu sa srpske Marakane. Predsednik kluba Miodrag Jakšić pročitao je impozantnu biografiju Acićeve u kojoj se posebno ističe da je pored obavljanja rukovodećih funkcija u većini značajnih atletskih institucija u Srbiji kroz decenije ostavila trag u radu i van granica Srbije.

photo047

Milan Ristić i Tatjana Jelača najbolji su seniori AK Crvena zvezda, dok su titule najuspešnijih u juniorskoj konkurenciji poneli Strahinja Jovančević i Milena Draguljević. Najbolji trener AK Crvena zvezda u 2012. godini je Ljubiša Stevanović, trener Milana Ristića i Darka Šarovića koji su se ove godien okitili zlatnim medaljama na seniorskom Prvenstvu Balkana u atletici.