ZVEZDA PRVA U OBE KONKURENCIJE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na upravo završenom Ekipnom prvenstvu Srbije za seniore i seniorke, Atletski klub Crvena zvezda osvojio je prva mesta u obe konkurencije. Kod žena su trijumfovali ispred AK Novi Beograd i AK Proleter iz Zrenjanina, dok je kod muškaraca drugo mesto osvojio OAK Beograd a treće AK Novi Beograd. Na takmičenju je postignuto i nekoliko odličnih rezultata vrednih preko 1000 bodova po IAAF tablicama i to po dva u muškoj i ženskoj konkurenciji : Emir Bekrić, AK Crvena zvezda na 400 m sa 47,07, Milan Ristić, AK Crvena zvezda sa 14,13 na 110 m prepone, Mila Andrić, AK Novi Beograd sa 14,12 na 100 m/pr i Jelena Subotić sa 12,05 na 100 m. Pobedama za svoje ekipe istakli su se Željko Milovanović sa 17,80 u bacanju kugle i Sokolović Miloš u skoku u dalj (oboje iz OAK Beograda).