AK CRVENA ZVEZDA I AK PARTIZAN NAJUSPEŠNIJI NA EKIPNOM PRVENSTVU BEOGRADA ZA PIONIRE

IMG_3049

U nedelju 19. septembra 2010. godine, održano je Ekipno prvenstvo Beograda za pionire – kvalifikacije SPAL-a 2010, u tehničkoj organizaciji Atletskog saveza Beograda i pod pokroviteljstvom Atletskog saveza Srbije.

Na atletskim borilištima sportskog kompleksa Vojne akademije u Beogradu, nastupilo je pet beogradskih klubova, sa ukupno osam muških i ženskih ekipa, čiji su atletičari i atletičarke po hladnom vremenu, ostvarili zapažene rezultate.

Nakon velikih borbi u svim disciplinama, najviše bodova su osvojili ženska ekipa AK CRVENE ZVEZDE i muška ekipa AK PARTIZANA.

Pehare i diplome najuspešnijim ekipama delio je Generalni sekretar Atletskog saveza Beograda Nikola Penić.