KROS LIGA BEOGRADA ZA 2010. – I KOLO

18.12.09-1

Atletski savez Beograda je krenuo u realizaciju takmičenja koja su u programu za 2010. godinu. U uspešnoj ogranizaciji AK Novi Beograd, u subotu 28. novembra 2009. godine, s početkom od 11:00 časova, na stadionu Studentskog sportskog centra, održano je I kolo Kros lige Beograda za 2010. godinu.

18.12.09-2

Tačno 233 takmičara je učestvovalo u vrlo zanimljivim trkama, gde je najveći utisak ostavio Emir Bekrić, atletičar AK Novi Beograd, koji je u zajedničkoj trci starijih juniora i seniora, ubedljivo pobedio svoje starije konkurente.

Najuspešnijim atletičarima i atletičarkama, medalje su podelili mnogobrojni istaknuti sportski radnici, među kojima su Predsednik Atletskog saveza Beograda Jovan Šurbatović, Generalni sekretar Atletskog saveza Beograda Nikola Penić, Selektor za juniore Ivica Možek i drugi.