OBAVESTENJE JAVNOSTI O ZATVARANJU ULICA

U nedelju 17. oktobra u organizaciji Atletskog saveza Beograda odrzava se 69. Ulicna trka povodom oslobodjenja grada Beograda.
Povodom organizacije ove manifestacije Atletski savez Beograda obavestava javnost da ce doci do zatvaranja ulica od 18:00 casova do 22:30 casova. Start i cilj trke su na Terazijama, ispred hotela “Moskva”, a trasa je na potezu od Palate Albanije do zgrade Predstevnistva Srbije (Andricev venac). Za saobracaj su od 18-22:30 privremeno zatvorene ulice: Terazije, Trg Nikole Pasica, Kolarceva, kralja Milana u delu od Slavije ka Trgu Republike, s tim da ce bocne ulice koje seku ulicu kralja Milana (kneza Milosa, Resavska, Svetozara Markovica i kralja Milutina) biti prohodne.

Saobracaj ce biti zatvoren za gore navedene ulice.