ODRŽAN XIV TROFEJ BEOGRADA ZA MLAĐE JUNIORE I JUNIORKE

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu i Sportskog saveza Beograda u subotu, 11. maja 2019. godine, na atletskom stadionu Vojne akademije održan je XIV Trofej Beograda za mlađe juniore/ke.

U memorijalnoj trci na 400m sa preponama u muškoj konkurenciji pod nazivom “Mirko Petrevski” pobedio je Aleksa Sekulić (P45) sa rezultatom 59.62s.

Prvo mesto na Trofeju Beograda u ženskoj konkurenciji prema IAAF tablicama osvojila je Vilagoš Andriana (SAK) u disciplini bacanje koplja sa 1093 boda (60.81).

U muškoj konkurenciji prema IAAF tablicama osvojio je Isailović Tomislav (MLZ) u disciplini skok u vis sa 940 bodova (203cm).

Na Trofeju Beograda prisustvovao je i uručio medalje i diplome predsednik Sportskog saveza Beograda, Dragan Tomašević.

Rezultate XIV Trofeja Beograda za mlađe juniore/ke možete pogledati ovde.