ODRŽANA 68. ULIČNA TRKA OSLOBOĐENJA GRADA BEOGRADA

U organizaciji Atletskog saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu održana je u subotu, 19. oktobra 2019. godine na glavnim centralnim ulicama grada Beograda 68. Ulična trka oslobođenja grada Beograda.

Ovu manifestaciju otvorio je predsednik Atletskog saveza Beograda Dejan Šuput.

Prva trka održana je u čast dece sa posebnim potrebama koja su trčala 500 metara.

Generalni sekretar Aleksandra Gligić i predsednik Dejan Šuput.

Za mališane atletske škole C i atletske škole B, Atletski savez Beograda obezbedio je učesničke medalje.

Najuzbudljivija trka dogodila se u kategoriji seniorki i seniora. Kod seniorki bez premca bila je Teodora Simović iz Novog Pazara. Kod seniora u memorijalnoj trci “Živko Stevčević” pobedio je atletičar Kenije Etats Schengen. Porodica Stevčević obezbedila je novčane i robne nagrade.

Fotografije (preuzete sa facebook profila Mića Ignjatović) možete pogledati na našem facebook stranici Atletski savez Beograda, kao i na našem instagram profilu @atletskisavezbeograda

Preostale rezultate možete pogledati ovde.

#BEZIZGOVORA #ROSA #POWERADE #SAUCONY