PRVO KOLO ZIMSKE BEO-LIGE

Proteklog vikenda 26 i 27. decembra u atletskoj sali AK Crvena zvezda odrzano je Prvo kolo zimske BEO lige za sezonu 2010. Uz izvanrednu organizaciju ostvaren je veliki broj dobrih rezultata kojim nasi mladi takmicari najavljuju odlicnu predstojecu sezonu.
Posebno su se istakli:
– kod mladjih juniora sa po dve pobede: Nenad Jovanovic iz Crvene zvezde 60 m/pr – 8,33 i 60 m – 7,25 i Vujanic Kristina iz Zemunske Mladosti na 60 m/pr – 9,68 i skoku u dalj – 5,01,
– kod starijih pionira Stojanovic Nikolina iz Novog Beograda odlicnim rezultatom na 60 m -8,20
– kod mladjih pionirki Milosevic Ivana iz Crvene zvezde dugackim skokom i ubedljivom pobedom u skoku u dalj od – 4,90
– kod atletskih skola posebno nadahnuti bili su sprinteri: Jasari Samira iz Nikole Tesle i Stefanovic Lazar iz Crvene zvezde.

Novost je da smo poceli sa vodjenjem tablica najboljih atleticara Beograda po uzrastima i disciplinama koje ce biti redovno azurirane.