ODRŽANA REDOVNA IZBORNA SKUPŠTINA ATLETSKOG SAVEZA BEOGRADA

U prostorijama doma srednjih skola “Patrijarh Pavle” u cetvrtak 17.12.2020. godine sa pocetkom u 18 casova odrzana je redovna Izborna skupstina Atletskog saveza Beograda.

Od 36 delegata svi delegati su bili prisutni što se nije događalo prethodna dva mandata. Ovim možemo uvideti da se aktivno učestvuje u radu Atletskog saveza Beograda.

Na mesto predsednika ASB-a izabran je privrednik Zoran Damjanovic. Protiv kandidat novog predsednika Atletskog saveza Beograda bila je Vesna Repić. Zorana Damjanovića podržala je skupštinska većina.

Na mesto potpredsednika izabran je Milan Pavlović.

Novi članovi Upravnog odbora Atletskog saveza Beograda su:
Zoran Damjanović
Milan Pavlović
Goran Radoja
Milorad Živanović
Ivana Goranović
Milan Ilić
Veljko Nićiforović
Milan Crnković
Goran Jeftenić.

Reizabrana za generalnog sekretara u novom mandatu od 2020 do 2024 je Aleksandra Gligic koja je i do sada uspesno vodila Atletski savez Beograda.

Dr Dejanu Suputu zahvaljujemo se na nesebicnom radu, trudu i zalaganju kao predsednik Atletskog saveza Beograda.