STARTNA LISTA I SATNICA X “MEMORIJAL ALEKSANDAR MARINKOVIĆ”

Koristimo priliku da vas obavestimo da će se u subotu, 25. maja 2019. godine, sa početkom u 16:30 časova, na atletskom stadionu Vojne akademije u Beogradu, ulica Veljka Lukića Kurjaka br. 33 u tehničkoj organizaciji Atletskog saveza Beograda a pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, održati jubilarni X međunarodni atletski miting za starije juniore/ke “Memorijal prof. Aleksandar Marinković” . Pored velikog broja domaćih takmičara , očekuju se i takmičari iz Bosne i Hercegocine. Atletski savez Beograda, obezbedio je pehare, a kompanija NIKE robne nagrade za najuspešnije atletičara i atletičarku po IAAF tablicama. Ulaz će biti besplatan, a za sve ljubitelje kraljice sportova koji u subotu neće biti u mogućnosti da prisustvuju ovoj manifestaciji Atletski savez Beograda obezbedio je prenos uživo putem linka koji možete pogledati ovde.

Startnu listu možete pogledati ovde. Satnicu možete pogledati ovde.